10 обранців приєднаються до 14 уже відібраних учасників конкурсу Євробачення, фінальне змагання відбудеться завтра

Олександр Загородний, 20.05.05

Вже відомі 10 співаків, які успішно пройшли відбірковий півфінал міжнародного конкурсу Євробачення. Телефонне голосування глядачів – завершилося в ніч на п'ятницю. І тепер – десятеро їхніх обранців – приєднаються до 14 уже відібраних учасників конкурсу. Фінальне змагання - відбудеться завтра. А ми можемо за-зирнути на лаштунки конкурсу – і побачити його очима тих, хто коментував пряму трансляцію півфіналу.

Півфінал "Євробачення-2005". Київський палац спорту. Там, унизу, вирує майже 10-тисячне море глядачів, а тут, на четвертому поверсі жодних емоцій: десятки фахівців уважно стежать за роботою апаратури. Саме сюди надходить зображення й звук зі сцени, звідси відеокартинку через космічні супутники розсилають по всьому світу. Поряд - кабіни коментаторів країн-учасниць. В українській кабіні Ярослав Чорненький, більше відомий як ді-джей Славко Говорун. Для нього це перше "Євробачення", тому він трохи хвилюється.

Ярослав Чорненький^ "Біг мама" її називають, вона не знає, хто такі "Бітлз", вона не не знає, хто такий Джімі Хендрікс, я сміюся і плачу, коли її бачу, про це співається в пісні, зараз ви побачите цю бабусю, вона б'є в барабани, в пісні і на сцені. Це моє перший коментар "Євробачення" Тим більше такого масштабу подія, це світового масштабу – 100 мільйонів глядачів – просто вдуматися! Власне кажучи краще не задумуватися, принаймні 47 мільйонів українців чують нас з цієї коментаторської кабіни про це свято, яке тут відбувається, фантастично, дуже шкода, що не має всіх телеглядачів саме тут, у залі."

Для всіх коментаторів – суворі умови: перерва між піснями рівно 40 секунд – за цей час вони повинні розповістИ усе про учасника і його пісню – навіть якщо це представник його рідної країни.

Для білоруса Олеся Круглякова – це вже третє "Євробачення". У Києві йому сподобалося найбільше.

Олесь Кругляков, коментатор конкурсу „Єробачення" від Білорусі: "Вы знаете, зал мне нравится больше, чем в Стамбуле и сцена гораздо лучше. Мне кажется она уже более современная, вот эти трансформеры, которые поднимаются-опускаются -- это находка, я считаю. Технологии не стоят на месте. Вообще многие отзываются, о том, что Киев интереснее и доброжелательнее даже чем та же Рига. Не хочу обижать Латвию, но это общее мнение такое."

Доволі високо оцінила концерт і торішня переможниця "Євробачення" Руслана.

Руслана, переможниця „Євробачення-2004": "Дуже все професійно – сцена фантастична, картинка дуже хороша, я думаю, що продакшн в Україні і організація просто перфект. Щодо результатів, то я не зовсім згідна, але я не можу до кінця бути об'єктивна, бо деякі вже стали друзі за цей час."

Співачка зізнається, що трохи розчарована: до фіналу не вийшли Польща і Словенія. Каже, через це не могла заснути до 5-ї ранку. Натомість дуже рада за Молдову, Угорщину і Норвегію. Обіцяє за них вболівати. Фінальний концерт, під час якого і виберуть переможця конкурсу, відбудеться у суботу о 22 годині. Півфінал "Євробачення" в Україні дивилися майже три мільйони глядачів.

 

 

 

Источник: "ТСН", 1+1

Версия для печати

Предыдущие новости

Следующие новости

Введите код для проверки

Новости

Реклама

Объявления

Все объявления